English Estonian

Meie kohandatud lahendused võimaldavad luua rahustavaid ja kvaliteedile orienteeritud linnapiirkondi. Ebatavaliste fassaadikujunduste saamiseks vabastage oma loovus tänu mittestandardsetele, tehases värvitud kattekihtidele, fassaadi värvide ja kuju täielikule paindlikkusele, mis on kohandatud individuaalsetele vajadustele.

Meie ulatuslikud teadmised ja investeeringud teadus- ja arendustegevusse võimaldavad meil pakkuda teile lahendusi, mis on kohandatud kõigile teie vajadustele ja konkreetse projekti eripäradele. Lisaks oleme tutvustanud mitmeid lipulahendusi, sealhulgas digitaalset printimissüsteemi Muralys® ja isoleeritud paneelide kinnitussüsteemi Archisol®. Meie paindlikkus, tehnilised teadmised ja leidlikkus tagavad igale ehitusprojektile õige toe.

Meie terviklikke ja paindlikke fassaadi- ja paneelilahendusi saab täielikult kohandada antud projekti nõuetele. Kuna me kontrollime kogu tootmisprotsessi, suudame pakkuda profiile vastavalt teie spetsifikatsioonidele, tagades täieliku kujundusvabaduse.

Meie sisemised teadus- ja arendusmeeskonnad seavad pidevalt väljakutse status quo poole ja pakuvad turule uusi ja innovaatilisi lahendusi. Välja töötatud lahenduste osana pakume metallist fassaadi, mida saab fassaadi eraldi kaunistada.

Teie visioon ja loovus loovad meie ümber olevate hoonete tuleviku. Seetõttu töötame kõvasti selle nimel, et pakkuda teile projekti ambitsioonide realiseerimiseks vajalikke tööriistu, toetades loovust tänu äärmiselt esteetiliste lahenduste pakkumisele kõrgeima kvaliteediga hoone väliskatete valdkonnas. Integreeritud tarneahela osana kontrollime tootmisprotsessi igas etapis, mis võimaldab meil kohandada igat viimistlust vastavalt konkreetsetele projekti nõuetele.

Teeme kõik endast oleneva, et teie hooned säilitaksid paljude aastate vältel oma algse ilme. Pakume laias valikus mitmekesise väljanägemisega metallurgilisi katteid, mis võimaldavad teil saavutada eeldatava esteetilise efekti. Saadaolevate pinnakatete ja värvide kombinatsioon pakub peaaegu piiramatuid võimalusi, mida toetab pikaajaline garantii - kuni 40 aastat.

REALISEERI OMA NÄGEMUS

KONTAKT


ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...